מזל אריה: תאריכים, אופי, התאמות

אריה

(24 ביולי - 23 באוגוסט)

אלמנט: אש

צבעים: זהב וכתום

כוכב הלכת הפטרוני: שמש

סמל:Zodiac sign leoאריה


יצירתיים, נלהבים ודרמטיים, בני מזל אריה אוהבים לחיות את החיים במלואם. הם נוטים להיות בעלי ביטחון עצמי וזוהר מולדים שמקלים עליהם להתפרסם ולהתבלט מהקהל. לעתים קרובות הם אוהבים להיות מוכר בכל דבר, במה שהם מביאים לעולם, לפעמים לרמה של גאווה או יהירות.

למרות זאת, בני מזל אריה נאמנים במיוחד, רומנטיים ואמנותיים, שנועדו לבטא בצורה חיה את האש שבתוכם. לב גדול מאוד, הם יכולים גם להיות די נדיבים לאלה שנחשבים ראויים לחיבתם.

המשחקים הטובים ביותר עבור ליאו

אריה המלכותי אוהב כוח וכסף, ומטרת החיים היא להשיג את שניהם. ההתאמה הטובה ביותר לאריה היא תאומים, וההתאמה הגרועה ביותר היא גדי. מאזניים ודלי גם עובדים היטב עם אריה.

מזל אריה ותאומים ימצאו מיד שפה משותפת. יש להם הרבה במשותף, שניהם אוהבים חיים גבוהים, חיי זוהר, מסיבות ועבודה. לזוג הזה יהיו הרבה רגעים מהנים והם יהנו מאוד. מזל תאומים יש שילוב נהדר של מראה טוב ואינטליגנציה, אשר ליאו אוהב. בני מזל תאומים ניחנים בשנינות חסרת גבול, וליאו אוהב לצחוק את ראשו עם מזל תאומים לצידו. לשניהם יש צד שובב ורענן שיוצא כשהם נפגשים. תאומים משתוקקים למגוון במיטה, וליאו אוהב להשתתף בניסויים המיניים היצירתיים של תאומים.