מזל מאזניים: תאריכים, אופי, התאמות

מאזניים

(24 בספטמבר - 23 באוקטובר)

אלמנט: אוויר

צבעים: כחול חיוור וורוד

כוכב הלכת הפטרוני: ונוס

סמל:Zodiac sign libraמאזניים


מקסים, חברותי ודיפלומטי, מאזניים מעריכים שלום ואיזון מעל הכל. הם שואפים לצדק בחיים ובמערכות יחסים. יש להם גם נטייה טבעית להקיף את עצמם ביופי ויוקרה. בנוסף, כרומנטיקנים נצחיים, הם משתוקקים למערכות יחסים ושותפויות וייכנסו ראש לברית כאשר ימצאו אדם שהם מעריצים מאוד.

עם זאת, לפעמים זה יכול להוביל אותם לתלות משולבת. מוכשרים בתקשורת, מזל מאזניים הם גם מנהלי משא ומתן מצוינים. הם נוטים לעבד את רגשותיהם באופן אינטלקטואלי, אך הם גם אנשים רגישים מאוד. זה יכול לפעמים להוביל אותם לחוסר החלטיות שכן הם עושים כמיטב יכולתם כדי למנוע עימות

התאימות הטובה ביותר למאזניים

מאזניים אוהב להיות מאוהב, והרגש הזה גורם להם לזהור. הם הופכים אהבה לאמנות ומביאים לה הרבה חושניות, רומנטיקה ויופי. מזל תאומים, קשת, טלה ואריה מתאימים ביותר למאזניים.

מאזניים ותאומים מסתדרים כמו בית בוער. מזל תאומים שנון ומעניין, והמאזניים נהנים מכל רגע בחברתם. הם יוצרים חיבור אינטלקטואלי נפלא. שתי הרוחות החופשיות לא אוהבות להיות מוגבלות. גם לתאומים וגם למאזניים יש עלייה מיידית בדחף המיני, והם מתמודדים עם זה היטב. מזל תאומים עתיר הדמיון טעון מינית במאזניים, וחדר השינה יהיה בודור של הנאה לשניהם. אף אחד מהם אינו בקשר רגשי עמוק, וזה מתאים באופן מושלם לטמפרמנט שלהם.

תאימות אהבה למאזניים

המאזניים ידועים כאוהבים הטובים ביותר. מזל תאומים, קשת, טלה ואריה הם המתאימים ביותר למאזניים, וגדי הוא הגרוע ביותר.

מאזניים מזדהים עם בני הזוג שלהם ומציגים הבנה עמוקה של הצרכים והרצונות שלהם. הם נהנים להיות בקשר רומנטי. הם יוצרים שותפים מתוקים ואכפתיים. יחד עם זאת, הם רציונליים ומפוכחים בגישתם, ולא רגשיים.

תאימות מאזניים וטלה

מאזניים וטלה הם סימנים הפוכים, אך באופן מפתיע, הם יסתדרו היטב. תהיה ביניהם משיכה חזקה וכימיה מינית, אך יחד עם זאת הם עלולים לפגוע מאוד אחד בשני. הם יהיו מאוד רומנטיים וחומלים אחד כלפי השני. הם ישאפו לגיוון בהתעלסות שלהם.

התכתבות המזלות עם מזל תאומים

מאזניים ותאומים הם סימני אוויר והם יסתדרו כמו בית בוער. הסמל האסטרולוגי של מאזניים מביא לתאומים את האיזון בחיים שמזל זה צריך. תהיה להם הבנה פסיכולוגית טובה, והמאזניים יעשו הכל כדי לרצות את תאומים. הם ייהנו לנהל שיחות ארוכות ולהתכרבל אחד עם השני. פנטזיות יהפכו לחלק מחיי המין שלהם ולפעמים גם סקס יכול להיות גס ומחוספס.

אהבה למזל קשת

מזלות מזל מאזניים ומזל קשת אוהבים מסיבות ואוהבים תקשורת. מזל קשת יכול להמציא תוכניות גדולות, אבל מאזניים מביא להם אלמנט מעשי. שניהם אוהבים להסתכל על הצד היפה והאצילי של החיים. קשת יכול להיות ביישן ממחויבות, אז מאזניים חייב לשכנע בן זוג. באשר להתאמה מינית, סקס יהיה איחוד משמח ועמוק, לפעמים אפילו עם מנות יוצאות דופן!

תאימות מושלמת לאריה

מאזניים וליאו מושלמים זה לזה, כמו יד לכפפה. מזל אריה נוטים להיות שתלטן, אבל מזל מאזניים הם מספיק טובים כדי להשלים עם זה. מכיוון ששניהם לא שגרתיים וזורקים חוקים לרוח, הם ייהנו. מאזניים עוזר לאריה להיפטר מתסביכים ולהיות ניסיוני יותר. המשיכה המינית תהיה חזקה מאוד, אבל לפעמים כשאדם מתרגש יותר מדי, זה יכול להיות דוחה. הם יאהבו מראות ושמנים ריחניים.

גדי אינו חברותי כמו מאזניים, וזה יוצר בעיות במערכות יחסים. בנוסף, ייתכן שגדי לא אוהב את השגרה האינטלקטואלית, וזה יכול לעצבן את המאזניים השחצן.

מאזניים יכולים להיות אוהבים ודואגים מצד אחד, אך יכולים גם לקבל החלטות קשות וקרות בהרף עין.