אומרים כי לכל אחד מאיתנו יש החצי השני - הנשמע התאומה. העיקר - לפגוש אותה בזמן. לכאורה נראה כי ישנו מספיק הזדמנויות לכך - הכרויות במעגל החברים, בעבודה, בלמודים, בנסיעות, או אפילו מפגש מקרי ברחוב. עם זאת, החיפוש יכול לקחת שנים, וללא הצלחה. נפתח לך סוד: הדרך למערכת יחסים מאושרים היא קרובה יותר ממה שאתה חושב! אם תבחר הכרויות רציניות, באתר "טובי אינלאב" - המקום המושלם עבור מחפשים זוגיות.

אתרי הכרויות - כל התשובות לכל השאלות

אתר הכרויות "טובי אינלאב" מי הוא אתר הכרויות איכות הפונה למגוון אוכלוסיות. לישראלים המחפשים בני זוג ישראליים ולאלו המעוניינים להכיר בני זוג ממוצא רוסי וממדינות חבר העמים.. גולשים רבים הפנו אלינו שאלות, אספנו את השאלות הנפוצות והמעניינות ביותר, והנה התשובות.

מה המיוחד באתר ההכרויות "טובי אינלאב"?

האתר "טובי אינלאב" פונה לכל מי שמחפש זוגיות ואהבה. זהו אתר הכרויות המציע מגוון גדול של גברים ונשים אינטליגנטיים, בעלי השכלה ומצליחים. בשונה מאתרים אחרים, באתר תמצאו מבחר גדול של בני זוג ממוצא רוסי מאחר והאתר החל כמועדון הכרויות בין דוברי השפה הרוסית בארץ ובעולם.

למה צריך לשלם דמי מנוי לאתר כאשר הרשת מוצפת באתרי חינם?

אנחנו מאמינים שכמו בכל תחום בחיים, גם אהבה דורשת השקעה. תשלום דמי המנוי מוכיח על רצינות. ובנוסף, התשלום מעניק בטיחות ומגן עליכם מפני עוגמות נפש והיכרות עם אנשים מפוקפקים, סוטים ועוד מאחר ודרך כרטיס האשראי אפשר לזהות את פרטי הנרשם.

אתרי ההכרויות זקוקים לתחזוקה, באמצעות התשלום נוכל לעדכן ולתחזק אותם. שימו לב שבאתר "טובי אינלאב" התשלום הוא נמוך במיוחד, לא יותר מאשר תשלום חד פעמי עבור כוס קפה ומאפה.

למי מתאים להירשם לאתר "טובי אינלאב"?

לכל מי שרוצה להיכנס לקשר רציני ולמערכת זוגיות אוהבת, לכל מי שאין לו זמן לבזבז על פגישות ודייטים עם מועמדים לא מתאימים ולכל מי ששבע אכזבות מאתרי הכרויות לא איכותיים ובמיוחד למכל מי שמחפש לפגוש יוצאי רוסיהת אוקראינה ושאר מדינות חבר העמים..

למה כדאי להכיר בנות מרוסיה או מאוקראינה דווקא באתר הזה?

יש הרבה אתרים המציעים היכרות עם בחורות ונשים רוסיות, אך רובן אתרים בינלאומיים. לנשים הרשומות באתרים אלו לא איכפת מה המוצא של בני הזוג שאותם הם יכירו ומאיזה מדינה הן. לעומתן, בחורות ונשים הנרשמות לאתר "טובי אינלאב" מעוניינים מלכתחילה להכיר בן או בת זוג מהארץ. לרובינו יש זיקה לארץ, יש להן משפחה, חברים וידידים שגרים בישראל. ובנוסף, באתרים הבינלאומיים יש סיכוי גדול שתיפלו למלכודות של נוכלים.

למה כדאי להכיר בני זוג מקרב העולים שהגיעו מאוקראינה ומרוסיה?

לנשים ולגברים ממוצא רוסי יש הרבה יתרונות. הם חשופים לתרבות האירופאית, הם משכילים ורובם מרוויחים מעל הממוצע בישראל. הנשים הרוסיות נחשבות לנשים קלאסיות שחונכו להשקיע בחיי משפחה ובאהבה והגברים הרוסיים הם גברים אוהבים ומפנקים.